0
  • سبد خرید شما هم اکنون خالی است.

مصرف زیتون در دوران بارداری و اهمیت آن

مصرف زیتون در دوران بارداری

مصرف زیتون در دوران بارداری و اهمیت آن : مصرف زیتون در هنگام بارداری بسیار مهم می باشد. اولین عمل شما پیش از بارداری و در دوران بارداری به عنوان یک مادر حفظ سلامت جسمی خودتان است که در پایان باعث حفظ سلامت جنین می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید در گرین گاردن

غذا نخستین منبع تغذیه کودک در شکم مادر است. از این رو باید غذاهایی بخورید که مواد مغذی زیادی داشته باشد. پس احتیاج می باشد تغذیه شما پر از مواد مغذی باشد که زیتون در زمان بارداری از جمله مواد غذایی بسیار عالی است.

خرید زیتون و روغن زیتون اصل رودبار با بهترین کیفیت

آیا خوردن زیتون در بارداری ایرادی ندارد؟

متخصصان تغذیه نظر مثبتی نسبت به این موضوع دارند. بررسی های اخیر حاکی از این است که زنان بارداری که زیتون و روغن زیتون را در رژیم غذایی خود جا داده‌اند از سلامتی خوب تری در مقابل اشخاصی که زیتون در دوران بارداری میل نمی‌کردند، داشته‌اند. با میل کردن زیتون از نظر قد، وزن و واکنش‌های رفتاری به آینده جنین خود یاری خواهید کرد.

ضرورت استفاده از زیتون و روغن زیتون در بارداری

گونه های زیتون در دنیا وجود دارد که خاصیت های بسیاری دارند. زیتون در طی زمان بارداری قابل بکارگیری است همان گونه که مشتقات آن یعنی روغن زیتون بسیار مطلوب است.

۱- مبارزه با عفونت

بارداری سیستم ایمنی تن را ضعیف می نماید که این قضیه خطر ابتلا به انواع بیماری‌های عفونی را زیاد می نماید. اگر زیتون در دوران بارداری میل گردد با توجه ویتامین ها و مواد مغذی بسیار زیاد حاضر در آن بدن مادر و کودک را قدرتمند می نماید. مصرف به اندازه زیتون از خیلی از بیماری‌های عفونی جلوگیری می‌کند.

۲- با ترک‌های شکم خداحافظی کنید

در دوران بارداری به صورت مرتب، شکم خود را با روغن زیتون ماساژ دهید. این عمل سبب می گردد ترک‌های کمتری که حاصل کم و زیاد شدن وزن است پدیدار شود. روغن زیتون در دوران بارداری سلول‌های مرده را از بین برده و سلول‌های جدید را جایگزین می‌کند.

مصرف زیتون در دوران بارداری
مصرف زیتون در دوران بارداری

۳- کودک سالم و زیبا

پژوهش ها نشان می‌دهد مادرانی که زیتون در زمان بارداری میل نموده اند کودکان سالم و زیباتری داشته‌اند. از آن‌جایی که زیتون یک میوه بهشتی است در قرآن نیز اصرار بسیاری برای میل کردن آن شده است. از این رو بکارگیری زیتون و روغن آن را در دوران بارداری جدی بگیرید.

۴- استخوان بندی قوی‌تر جنین

میل کردن زیتون عمل دشواری نیست. می‌توانید زیتون را کباب شده میل کنید یا به شکل مزه در کنار غذا در بیاورید. با مصرف زیتون در دوران بارداری استخوان بندی قوی‌تری به جنین خود هدیه نمایید.

نتیجه‌گیری

زیتون در هنگام بارداری خیلی با اهمیت می باشد. آن را به شکل‌های گوناگون درآورده و در رژیم غذایی خود جای دهید. این کار دشواری زیادی ندارد و شما به عنوان یک مادر وظیفه حفظ سلامتی خود و فرزندتان را دارید. پزشکان متخصص هیچ مانعی برای خوردن زیتون در دوران بارداری در نظر نگرفته‌اند پس با مصرف مرتب آن از یک برند متعبر خود را از خاصیت های زیتون بهره مند سازید. برند گرین گاردن تولید و توزیع کننده زیتون و روغن زیتون در سراسر کشور می باشد و بسیار خوشحالیم که افتخار حضور در سفره‌های شما عزیزان را داریم.

مصرف زیتون در دوران بارداری

۵/۵ - (۹ امتیاز)
, , , , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code