تشخیص روغن زیتون بکر با تست یخچال

تشخیص روغن زیتون بکر با تست یخچال | چه طور کیفیت روغن زیتون را با تست یخچال بسنجیم؟

روغن زیتون بکر ( Virgin olive oil) عصاره میوه درخت زیتون میباشد که فارغ از دخالت مواد شیمیایی به دست میایند. ارزش روغن زیتون بکر در مقایسه با روغن های اشباع بیشتر میباشد و این زمینه دستاویزی برای تقلب در آن شد‌ه‌است. منش های مختلفی برای تشخیص روغن زیتون بکر وجود دارااست که هیچکدام به تنهایی علامت دهنده کیفیت روغن زیتون نیست. شاید بی آلایش ترین منش برای تشخیص روغن زیتون بکر، اعتنا به بها آن میباشد. روغن های زیتون بی کیفیت مدام به ارزش های بسیار کمتری به فروش می رسند. تست یخچال فریزریک کدام از شیوه های تشخیص روغن زیتون بکر در خانه میباشد که به آسانی قابل اجرا میباشد.

تشخیص روغن زیتون بکر با تست یخچال
تشخیص روغن زیتون بکر با تست یخچال

خرید روغن زیتون اصل رودبار با بهترین کیفیت

♦ تشخیص روغن زیتون بکر با سرما

روغن زیتون بکر می بایست به دور از گرما و فروغ در شیشه های دربسته مراقبت گردد. با اعتنا به وضعیت حفظ، اشکال روغن زیتون خالص در میان ۶ ماه تا ۲ سال امکان حفظ دارا‌هستند. برای حفظ از روغن زیتون بکر و فرا بکر نیازی به استعمال از یخچال وجود ندارد. روغن زیتون در دمای اتاق به وضعیت مایع میباشد. اعتنا به رنگ، بو و مزه روغن زیتون میتواند در تشخیص روغن زیتون بکر و کیفیت آن اثرگذار باشد. اشکال روغن زیتون با دقت به حیطه رویش درخت زیتون، حالت پرورش، فرصت برداشت زیتون، طرز های روغن کشی از زیتون، دارنده کیفیت متعدد و مزه و رنگ مختلفی می‌باشند. تست انجماد یا این که تست یخچالبرای تشخیص روغن زیتون بکر یک کدام از ترفندهای خانگی میباشد که اکثر وقت ها آیتم استعمال قرار میگیرد.

تشخیص روغن زیتون بکر با تست یخچال
تشخیص روغن زیتون بکر با تست یخچال

♦ رتبه خلوص روغن زیتون با تست یخچال

برای تشخیص روغن زیتون بکر مقدار ۲ تا ۴ قاشق از آن را در یک شیشه منزه ریخته و درب شیشه را سفت ببندید. توجه نمائید که شیشه به طور کامل منزه و عاری از ماده دیگری باشد. شیشه را در دمای ساده یخچال به بازه زمانی ۲۴ ساعت قرار دهید. بعد از سپری شد یک روز شیشه روغن زیتون را نظارت فرمایید. در صورتیکه روغن زیتون به موقعیت جامد درآید می توان مطمئن شد که‌این روغن خالص میباشد. بستن و انجماد روغن زیتون در هوای سرد تماما طبیعی میباشد. روغن یخ زده گردیده سوای تلف کردن رایحه و مزه خویش در دمای بی آلایش به ادغام و رنگ طبیعی گشوده می شود.

فیض : اعتبار تست یخچال برای تشخیص روغن زیتون بکر هنوز گزینه پذیرش کارشناسان قرار نگرفته است . بخش اعظمی از روغن های دیگر نیز در دمای زیر به وضعیت جامد تبدیل می گردند. مطمئن ترین شیوه تشخیص روغن زیتون بکر و باکیفیت خرید از مغازه های دارای اعتبار و شناخته شد‌ه‌است. اشکال روغن زیتون بکر و فرا بکر رودبار در گرین گاردن با کیفیت عالی عرضه گردیده است.

تشخیص روغن زیتون بکر با تست یخچال

, , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *