0
  • سبد خرید شما هم اکنون خالی است.

روغن زیتون یک ماده عالی برای سلامت قلب و عروق

روغن زیتون قلب و عروق

روغن زیتون یک ماده عالی برای سلامت قلب و عروق : دانشمندان باور دارند که وجود میکرونوترینت‌ها و ویتامین E بسیار زیاد روغن زیتون را به یک مراقب قلب‌ در مقابل اقسام مریضی های این اندام پراهمیت تن تبدیل کرده و آدمی را به سوی خریداری روغن زیتون می کشاند با ما همراه باشید در گرین گاردن

خرید زیتون و روغن زیتون اصل رودبار با بهترین کیفیت

جالب خواهد بود بدانید که روغن زیتون در مملکت انگلستان جزء‌ ‌پرفروش ‌ترین روغن‌‌‌هاست‌ و ۵۱% از فروش کل روغن‌های خوردنی در سالهای ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۴ در این مملکت به روغن زیتون اختصاص‌ داشته است‌ .

به نگرش میرسد برای‌اینکه تامین خوراکی های مدیترانه ‌ای و به صورت عام نظام غذایی مدیترانه ‌ای در این مملکت اخیرا دوستداران زیادی پیدا‌ نموده است ، روغن زیتون هم که جز رسمی یک نظام غذایی مدیترانه ‌ای‌ می باشد، در صف پرفروش ‌ترین تولیدات در فروشگاه های این مملکت به شمار می رود .

با مصرف روغن زیتون قلبتان را بیمه نمائید :

روغن زیتون یک ماده عالی برای سلامت قلب
روغن زیتون یک ماده عالی برای سلامت قلب

یک گروه پژوهشی اسپانیایی در تحقیقاتی به این مطلب دست یافته‌ اند که وجود ترکیباتی به اسم فنولها به علت خاصیت های ضد التهابی و آنتی اکسیدان ‌های مختلف ‌به‌‌ علت غیر کارآمد گشتن رادیکال‌‌های‌ آزاد‌ از مبتلا و زیاد شدن مریضی های قلب و عروق می کاهد .

دکتر ژوان ‌روآنو و همکارانش بر این باورند که وجود ترکیب فنولیک در‌‌ روغن زیتون سبب پیدایش این ویژگی شگفت انگیز در مقابل مریضی های قلبی شده‌ است‌ . آنها در بررسی خویش بر روی ۱۲ مریض با کلسترول زیاد متوجه شده اند که روغن زیتون حتی می ‌تواند از اندازه کلسترول بد هم بکاهد و یکی از عامل های بسط دهنده مریضی قلبی عروقی را از بین ببرد .

آنها وجود اسید ‌های چرب‌ کم زنجیره را از عوامل افت دهنده کلسترول بد می دانند و روغن زیتون را به عنوان یک روغن‌ سودمند در تامین غذای بیماران قلبی محسوب می‌کنند .

روغن زیتون یک ماده عالی برای سلامت قلب

, , , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *