0
  • سبد خرید شما هم اکنون خالی است.

آموزش‌ خریداری روغن زیتون اصل

آموزش‌ خریداری روغن زیتون اصل : نکات مهم و پرارزش زمان خریداری روغن زیتون را از خاطر نبرید؛

خیلی از انسان ها شیوه خریداری روغن زیتون قابل اطمینان و بکر را نمیدانند به همین علت هم در تله سودجویان روغن زیتون اسیر میشوند . در این پست قصد داریم نکات آموزشی‌ را درمورد تامین و خریداری روغن زیتون خوب تا حد توانایی نشر دهیم . درباره اشکال روغن زیتون و شیوه شناسایی روغن زیتون اصل از جعلی در مطلب‌های قدیمی صحبت کرده ایم اما در این نوشته تصمیم داریم نکات آموزشی‌ کلیدی راجع‌به خریداری روغن زیتون را عرضه نماییم .

خرید زیتون و روغن زیتون اصل رودبار با بهترین کیفیت

خیلی از کارشناسان موافق‌ این مبحث می باشند که روغن زیتون ایرانی از گونه وارداتی آن خوب تر خواهد بود . بیشتر روغن زیتونهای خارجی‌ ترکیبی از روغن‌های‌ دیگر را هم خواهد داشت . دو فاکتور‌ بااهمیت روغن زیتون وجود اسیدیته و پراکسید در آن خواهد بود . وضعیت کیفی و مرغوبیت‌ روغن زیتون با این دو عامل ارتباط عکس‌ خواهد داشت . یعنی هر اندازه اسیدیته و پراکسید روغن زیتون پایین‌ تر باشد‌ روغن زیتون وضعیت کیفی عالی تری خواهد داشت .

آموزش‌ خریداری روغن زیتون اصل
آموزش‌ خریداری روغن زیتون اصل

وجود این دو ویژگی موجب گشته است‌ که روغن زیتون زمان تلفیق با اکسیژن هوا‌ یعنی زمان استنشاق و گذر اکسیژن از گلو‌ی ما احساس‌ درد و تلخی‌ ایجاد نماید. بنابراین روغن زیتون باکیفیت حتما باید گلو‌ را بسوزاند و مزه تلخی‌ به خود‌ بگیرد . روغن زیتون اصل از راه شیوه های فیزیکی استخراج‌ خواهد شد و درصورتی‌که طی فرآیندهای غیرطبیعی شیمیایی پدیدآوری گردد قطعا وضعیت کیفی گونه اصل را نخواهد داشت .

با دقت به این نکات شما در زمان خریداری روغن زیتون الزاماً باید بدانید :
۱ – روغن زیتون مقصود دو ویژگی ذکرشده را داراست یا نه .
۲ – روغن زیتون به شیوه فیزیکی پدیدآوری گشته شده یا غیرطبیعی شیمیایی .

حتما زمان خریداری روغن زیتون آن را امتحان کنید امیدواریم این آموزش به شما در خریداری روغن زیتون اصل یاری نماید.

, , , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *