0
  • سبد خرید شما هم اکنون خالی است.

ارزش خرید روغن زیتون اصل

ارزش خرید روغن زیتون اصل

ارزش خرید روغن زیتون اصل : حتماً شما در فروشگاه با بطری‌های روغن‌زیتونی مواجه شده‌اید که اندازه آن‌ها یکی است؛ ولی از لحاظ قیمت با هم تفاوت دارند. این موضوع شاید شما را به فکر وادارد که آیا بطری که قیمت بیشتری دارد حتماً روغن‌زیتون آن خالص و فرا بکر است. اما همیشه به‌خاطر داشته باشید که قیمت زیاد نشان‌دهنده کیفیت مطلوب محصول نیست و روغن‌زیتون فرا بکر و خالص دارای خواص بیشتر و کیفیت بهتری است. این به این معنی است که در صورتی که شما هزینه بیشتری را صرف خرید روغن‌زیتون باکیفیت بالا کنید در طعم غذای خود آن را حس خواهید کرد و ارزش صرف هزینه را دارد. با ما همراه باشید در گرین گاردن

خرید زیتون و روغن زیتون اصل رودبار با بهترین کیفیت

کیفیت معیار اصلی مزه و طعم

تمام کسانی که با یک روغن‌زیتون بکر و باکیفیت آشپزی کرده‌اند می‌دانند که استفاده از آن برای انواع غذا مانند پاستا و ماکارونی تفاوت زیادی در مزه و طعم آن ایجاد می‌کند. استفاده از روغن‌زیتون به‌عنوان پیش‌غذا و یا به‌صورت ناشتا در بسیاری از کتب طب سنتی پیشنهاد شده است.

استفاده از روغن‌زیتون به‌جای سایر روغن‌های فروشگاهی برای تفت‌دادن غذا و مخصوصاً سبزی‌ها سبب می‌شود تا تازگی آنها حفظ شود و مزه بی‌نظیر بگیرد. استفاده از روغن‌زیتون در سالاد به‌جای انواع سس‌های چرب به حفظ سلامتی شما کمک می‌کند. همچنین یکی از بهترین روغن‌های طبیعی برای پخت‌وپز غذا محسوب می‌شود.

روغن‌زیتون کیفیت پایین از میوه زیتون درجه ضعیف تهیه شده است و به همین دلیل قیمت کمتری دارد به همین علت خواص و مزه روغن‌زیتون اصلی را ندارد.

ارزش خرید روغن زیتون اصل
ارزش خرید روغن زیتون اصل

روغن‌زیتون تازه مصرف کنید

استفاده از روغن‌زیتون ناب و خالص در هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌کند. درصورتی‌که شما بطری روغن‌زیتون خود را در محل مناسب قرار ندهید خراب می‌شود و در صورتی که از آن به‌خوبی مراقبت کنید شاید خراب نشود؛ ولی خواص خود را از دست خواهد داد. در نتیجه پیشنهاد می‌شود که روغن‌زیتون را به‌صورت تازه مصرف کنید. در ایتالیا هرساله با شعار زیتون تازه اولین تولید روغن‌زیتون را جشن می‌گیرند. رنگ‌روغن زیتون تازه سبز و روشن است و عطر و بوی تازه و تندی نیز دارد.

سعی کنید از روغن‌زیتون تازه استفاده کنید. در صورتی که روغن‌زیتونی که خریداری می‌کنید کیفیت مطلوبی داشته باشد حتماً روی بطری آن تاریخ تولید، نوع زیتونی که از آن روغن گرفته شده درج شده است. پس از مصرف آن حتماً شما از طعم و مزه بی‌نظیر آن لذت خواهید برد.

ارزش خرید روغن زیتون اصل
ارزش خرید روغن زیتون اصل

بسته‌بندی

قاعدتاً تولیدکنندگان روغن‌زیتون‌های باکیفیت به بسته‌بندی یا همان ظروف نگه‌داری روغن‌زیتون خود اهمیت بیشتری می‌دهند. آنها برای مشتریان خود ارزش قائل هستند و از بطری‌های تیره و شکیل برای نگه‌داشتن روغن‌زیتون استفاده می‌کنند. برعکس روغن‌زیتون‌های باکیفیت پایین در بطری‌های روشن نگه‌داری می‌شوند که با قرارگرفتن روغن‌زیتون در معرض نور کیفیت خود را از دست می‌دهند. استفاده از روغن زیتون فرا بکر به دلیل داشتن پلی‌فنول یا همان آنتی‌اکسیدان برای سلامتی بسیار مفید است.

ارزش خرید روغن زیتون اصل
ارزش خرید روغن زیتون اصل
۵/۵ - (۱۰ امتیاز)
, , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *